Vítejte v Bohuticích

Vítejte na internetových stránkách obce Bohutice!

Pokud jste k nám dosud neměli možnost zavítat, možná Vás některé informace inspirují, abyste tak konečně učinili. Jestliže jste u nás už byli, tak třeba zjistíte, že jste v Bohuticích ještě neviděli a nezažili všechno, co se u nás vidět a zažít dá. 
Ti, kteří už pravidelně dýchají vzduch pod Leskounem a těší se výhledem na Pálavu, zde mohou nalézt většinu potřebného, pokud potřebují něco vyřídit, dozvědět se co se chystá nebo sdělit svůj pohled na to, co by se třeba do budoucna chystat mělo.
Tak tedy vítejte ještě jednou v Bohuticích, obci s dobrým vínem, lahodnými meruňkami, napínavou historií a s příjemnými lidmi.

Nově nás naleznete i na FB .

V Bohuticích aktuálně:

Oznámení OÚ:


  • Z důvodu výstavby vodovodního řádu nebude od čtvrtka 11. října průjezdná komunikace od vodovodu po prodejnu Jednoty. Děkujeme za pochopení.
  • V úterý 20.11. 2018 bude přerušena dodávka pitné vody v době od 8.00 do 14.00 hodin. Cisterna s pitnou vodou bude přistavena u školy.
  •  V sobotu 24.11.2018 bude proveden svoz nebezpečného odpadu. Více zde
  • V pátek 23.11.2018 bude přistaven velkoobjemový kontejner. Více zde

Kulturní akce:

  • 17.11. 2018 Lampionový průvod

plakát zde

 

 Výstavba vodovodního řádu

     Od 13. 9. 2018 budou zahájeny práce spojené s výstavbou nového vodovodního řádu a s následnou výstavbou chodníku po levé straně komunikace, v místě od transformátoru po vodovod.

     Dále pak od vodovodu po železniční viadukt (ulice ke hřbitovu) a po prodejnu COOP Jednota bude výstavba probíhat středem komunikace.

     V místě u transformátoru a u kostela dojde v průběhů prací k překopu silnice. V těchto místech bude zakázán průjezd, o kterém Vás budeme včas informovat dopravním značením a místním rozhlasem.

     V případě prací na komunikacích, bude uzavírka silnice trvat od 7 hodin do 17 hodin. Dle možností budou denně silnice po ukončení prací přizpůsobeny k projetí.

      Po pracích souvisejících s pokládkou vodovodu, dojde výstavbě nového chodníku. Žádáme ty, kteří se dosud nepřipojili na hlavní řád splaškové kanalizace, aby tak učinili do zahájení prací. Po tomto termínu se značně zkomplikuje připojení Vašeho domu na kanalizační řád. Nebude povoleno porušení nového chodníku.

     V průběhu stavby žádáme o přizpůsobení parkování automobilů na komunikaci s ohledem na postupující výkopové práce.

Děkujeme za porozumění a toleranci.

 

 Výluka:


Výluka od 1.9.2018 - 8.12.2018:

- informační leták

-VJŘ Brno - Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Bránice - Ivančice

- VJŘ Brno – Náměšť nad Oslavou (- Jihlava)

Výluka od 16.11.2018 do 30.11.2018:

- VJŘ Brno - Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Bránice - Ivančice

Partneři obce:

 Nacace ČEZ kudy z nudy OBK  Aktivní zóna Znojemské vinařství