Vítejte v Bohuticích

Vítejte na internetových stránkách obce Bohutice!

Pokud jste k nám dosud neměli možnost zavítat, možná Vás některé informace inspirují, abyste tak konečně učinili. Jestliže jste u nás už byli, tak třeba zjistíte, že jste v Bohuticích ještě neviděli a nezažili všechno, co se u nás vidět a zažít dá. 
Ti, kteří už pravidelně dýchají vzduch pod Leskounem a těší se výhledem na Pálavu, zde mohou nalézt většinu potřebného, pokud potřebují něco vyřídit, dozvědět se co se chystá nebo sdělit svůj pohled na to, co by se třeba do budoucna chystat mělo.
Tak tedy vítejte ještě jednou v Bohuticích, obci s dobrým vínem, lahodnými meruňkami, napínavou historií a s příjemnými lidmi.

Nově nás naleznete i na FB .

V Bohuticích aktuálně:

Výběrové řízení - referent stavebního úřadu v Moravském Krumlově

Víc informací zde

 

Kulturní akce: 

 Upozornění pro občany

Od úterý 16. července bude v ulici od vodovodu pro prodejnu Jednota a v ulici směrem ke hřbitovu omezen provoz. Budou probíhat přípravné práce před pokládkou asfaltu. Ve čtvrtek 18. července  proběhnne v těchto místech pokládka asfaltového povrchu.

Komunikace budou zcela uzavřeny do pátku 19. čevence.

Dodržujte prosím zákaz vjezdu na tyto komunikace !!!

 

Děkujeme za pochopení.

 

 

V úterý 4. června byly započaty stavební práce na opravě komunikace od křižovatky u vodovodu směrem ke hřbitovu a ke stodole u prodejny Jednota.

V pracovní dny od 7.00 hod do 16. hod. bude omezena průjezdnost těchto komunikací.

V těchto dnech se pracuje na odstranění silničních obrub, které budou nahrazeny novými. Poté bude následovat pokládka asfaltového povrchu, kdy dojde na několik dní k úplnému uzavření těchto komunikací.

O neprůjezdnosti komunikace budete informování dopravním značením a místním rozhlasem.

Žádáme občany, bydlící u těchto komunikací, kteří nejsou stále připojeni na hlavní řád splaškové kanalizace, aby tak učinili co v nejbližším termínu, před pokládkou asfaltového povrchu!!!

Přehled drážních výluk

 VJŘ Brno – Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (od 2.7.2019 do 30.8.2019)

 

 

Partneři obce:

 Nacace ČEZ kudy z nudy OBK  Aktivní zóna Znojemské vinařství