Vítejte v Bohuticích

Vítejte na internetových stránkách obce Bohutice!

Pokud jste k nám dosud neměli možnost zavítat, možná Vás některé informace inspirují, abyste tak konečně učinili. Jestliže jste u nás už byli, tak třeba zjistíte, že jste v Bohuticích ještě neviděli a nezažili všechno, co se u nás vidět a zažít dá. 
Ti, kteří už pravidelně dýchají vzduch pod Leskounem a těší se výhledem na Pálavu, zde mohou nalézt většinu potřebného, pokud potřebují něco vyřídit, dozvědět se co se chystá nebo sdělit svůj pohled na to, co by se třeba do budoucna chystat mělo.
Tak tedy vítejte ještě jednou v Bohuticích, obci s dobrým vínem, lahodnými meruňkami, napínavou historií a s příjemnými lidmi.

Nově nás naleznete i na FB .

V naší obci můžete navštívit:

V Bohuticích aktuálně:

oj: https://www.denik.cz/z_domova/test-koronavirus-system-tisice-20200314.htmlOd 25. března 2020 mohou chodit do prodejen Od Od Informace pro občany:

 

Aktuální informace ohledně koronaviru

DESATERO - doporučený postup pro Covid19 pozitivní

 *******

Ozmámení o omezení provozu OU Bohutice:

Na základě usnesení Vlády ČR o přijetí krizového opatření oznamujeme omezení provozu kanceláře OÚ
Úřední hodiny kanceláře Obecního úřadu Bohutice
pondělí a středa 08:00 – 13:00 hod.

Žádáme občany, aby své záležitosti, jejichž vyřízení nesnese odkladu, nejprve konzultovali s Obecním úřadem telefonicky na tel. číslech 515 336 315 a 724 183 293 nebo elektronicky na e-mail.adresách: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Děkujeme za pochopení.

*******

Městský úřad Moravský Krumlov informuje občany, že na základě usnesení Vlády ČR o přijetí krizového opatření bude od pondělí 12. 10. 2020 omezen provoz úřadu,
a to pondělí a středa od 8 h do 10 h a od 14 h do 17 h.
Úterý, čtvrtek a pátek je úřad pro veřejnost uzavřen. Upřednostňujte e-mailovou korespondenci, děkujme. Na stránkách města bude uveřejněn krizový seznam telefonních čísel.

*******

Mimořádné opatření MV ČR - nošení ochranných pomůcek s účinností od 18.9.2020 od 18 h do odvolání
 

 

Kulturní akce: Výzva k podání nabídky pro zadání veřejné zakázky malého rozsahu:

- Chodník podél silnice III/3965 Bohutice

 

Přehled drážních výluk

 

 IROP CZ RO B C RGB logo malé

Název projektu: Rekonstrukce chodníků na návsi Bohutice

Reg.č.projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0010128

Cíl projektu: Cílem projektu je zvýšit bezpečnost dopravy pro pěší podél veřejně přístupné místní komunikaci v obci Bohutice, a to rekonstrukcí stávajícího chodníku.Realizace projektu: 2019

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií - Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Partneři obce:

 Nacace ČEZ kudy z nudy OBK  Aktivní zóna Znojemské vinařství