Vítejte v Bohuticích

Vítejte na internetových stránkách obce Bohutice!

Pokud jste k nám dosud neměli možnost zavítat, možná Vás některé informace inspirují, abyste tak konečně učinili. Jestliže jste u nás už byli, tak třeba zjistíte, že jste v Bohuticích ještě neviděli a nezažili všechno, co se u nás vidět a zažít dá. 

Ti, kteří už pravidelně dýchají vzduch pod Leskounem a těší se výhledem na Pálavu, zde mohou nalézt většinu potřebného, pokud potřebují něco vyřídit, dozvědět se co se chystá nebo sdělit svůj pohled na to, co by se třeba do budoucna chystat mělo.

Tak tedy vítejte ještě jednou v Bohuticích, obci s dobrým vínem, lahodnými meruňkami, napínavou historií a nebudete-li mít smůlu, tak i s příjemnými lidmi.

Nově nás naleznete i na FB .

 

V Bohuticích aktuálně:

Vážení bohutičtí občané,

v příloze posledního čísla zpravodaje Vám byl doručen dotazník, který bude sloužit jako podklad pro zpracování strategického plánu rozvoje obce Bohutice Spolkem pro obnovu venkova. Nevyhovuje-li Vám tištěná forma, poté k jeho vyplnění můžete využít i elektronickou, která je k dispozici na tomto odkazu http://www.mojeanketa.cz/pruzkum/256804158/1/ . Termín pro vyplnění je také do 6.5.2017. Děkujeme.

 
Obec Bohutice jako zřizovatel ZŠ a MŠ Bohutice vyhlašuje výběrové řízení na místo ředitele/ředitelky. Požadavky a detailnější informace najdete zde:
 
 TERMÍNY ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA zde:

Partneři obce:

 Nacace ČEZ kudy z nudy OBK Aktivní zóna Znojemské vinařství