Obsah stránky

V rámci projektu "Pořízení mobilního zařízení pro akce v obci Bohutice" došlo k pořízení 6 ks stanů o rozměru 6x4m a 20 ks pivních setů 220 x 60cm. Pivní sety a stany budou používány pouze na obecní akce a všechny události místních organizací a spolků, na kterých se bude podílet obec Bohutice.

....................................................................................................................................................................................

 

Elektronická úřední deska v obci Bohutice

Obec Bohutice umístila na sklonku roku 2023 na štítové straně zámku směřující k hlavní silnici digitální úřední desku. Cílem bylo především zjednodušení přístupu k informacím zveřejňovaných obcí, školou, knihovnou či místními spolky. Jedná se nejen o povinně zveřejňované dokumenty obecního úřadu, ale také důležitá sdělení či pozvánky na pořádané akce. Informace jsou přehlednější a snadněji dohledatelné než na kamenné úřední desce a obecních vývěskách.

Na pořízení desky byla v červnu roku 2023 podána žádost o dotaci z Programu rozvoje venkova přes MAS Znojemské vinařství, o. p. s. Žádost prošla všemi potřebnými kontrolami a ke konci roku jsme obdrželi výzvu k podpisu dohody o poskytnutí dotace, která je ve výši 80 % uznatelných nákladů.

 

 

 

 

 

Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies, prohlížením těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.